UA-2026-08-31-008577-a-a1
Договір №БМЕСД-4-24/2026
Гайки, шайби
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
3003c4de387340bfa134d2b97c135566
Дата останніх змін:
31.08.2026 15:30
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 30.10.2026
Початкова сума:
35 249,02 грн. з ПДВ
Сума:
35 249,02 грн. з ПДВ
29 374,18 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір.pdf
Конфіденційний документ
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 15:30
Назва документу
Звіт.docx
Конфіденційний документ
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 15:30
Назва документу
Обгрунтування технічних і якісних характеристик.docx
Конфіденційний документ
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 15:30
Назва документу
Обгрунтування.pdf
Конфіденційний документ
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 15:30
Назва документу
Протокол № 361 без застосування відкритих торгів.docx
Конфіденційний документ
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 15:30
Допомога ЗСУ