UA-2026-08-31-007292-a-a1
Договір №69
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з забезпечення харчуванням учнів 1-4 та 5-9 класів (кейтеринг) Бориспільської гумназії ім.П.Чубинського...
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8f1d69d07ea544669ceb5f26492a0399
Дата останніх змін:
31.08.2026 15:17
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 171 200,00 грн. без ПДВ
Сума:
1 171 200,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір №69 від 31.08.2026
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 15:02
Назва документу
Інформація про КБВ
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 15:02
Назва документу
Протокол №19 від 31.08.2026
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 15:02
Назва документу
Обгрунтування
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 15:02
Назва документу
Службова записка
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 15:02
Назва документу
sign.p7s
-
Дата модифікації
31.08.2026 15:17
Допомога ЗСУ