UA-2026-08-31-006815-a-a1
Договір №№ 1000991655
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу...
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
519c30c21bb84bdaaf54396f8100affa
Дата останніх змін:
31.08.2026 14:47
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
9 800,00 грн. без ПДВ
Сума:
9 800,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Витяг
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:42
Назва документу
Витяг
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:42
Назва документу
Виписка
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:42
Допомога ЗСУ