UA-2026-08-31-006711-a-a1
Договір №261909000136-ТД
Послуги з розроблення технічної документації з інвентаризації земельної ділянки розташованої за адресою: вул. Оболонська, 4 селище Липова Долина Роменського району Сумської області ( категорія земель:...
більше
Організатор:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
f0472ba64afd4352bdfdca2c4739ce5c
Дата останніх змін:
31.08.2026 14:52
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
8 000,00 грн. з ПДВ
Сума:
8 000,00 грн. з ПДВ
6 666,67 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Довідка з ЄДР
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:42
Назва документу
Довідка з ЄДР
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:42
Допомога ЗСУ