UA-2026-08-31-006168-a-a1
Договір №№3400-Д-89-26
Комп'ютерне обладнання
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
e80b3f7bf0b04d12afc7e225d89b40de
Дата останніх змін:
31.08.2026 14:53
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
2 050,00 грн. з ПДВ
Сума:
2 050,00 грн. з ПДВ
1 708,33 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про КБВ
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:46
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 14:46
Допомога ЗСУ