UA-2026-08-31-005293-a-a1
Договір №31/08/2026
Послуги з порізки плит та поклейки крайки
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
921ac41727b747ba88cedea086000165
Дата останніх змін:
31.08.2026 13:52
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
8 105,08 грн. з ПДВ
Сума:
8 105,08 грн. з ПДВ
6 754,23 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір (Порізка плит)
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 13:40
Назва документу
КБВ (ПП "ТГМЕК")
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 13:40
Допомога ЗСУ