UA-2026-08-31-003721-a-a1
Договір №9/2026
Поточний ремонт внутрішніх електромереж
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
6e6f82f468fc456fab92a3c313ba4e16
Дата останніх змін:
31.08.2026 12:08
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
15 215,00 грн. без ПДВ
Сума:
15 215,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 12:00
Назва документу
довідка
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 12:00
Допомога ЗСУ