UA-2026-08-31-003314-a-a1
Договір №148
Теплові сповіщувачі СПТТА (код за ЄЗС ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)...
Організатор:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
3e89f5141af54be4b31dc239e99a1aaf
Дата останніх змін:
31.08.2026 12:02
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
3 333,81 грн. без ПДВ
Сума:
3 333,81 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація КБВ
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 11:55
Допомога ЗСУ