UA-2026-08-31-001760-a-a1
Договір №369
Вода 0,5л Карпатська джерельна, вода 5л Добра вода
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 41110000-3 Питна вода
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
fca0ec4398834188838202cb785e0d9e
Дата останніх змін:
31.08.2026 10:42
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
21 134,00 грн. без ПДВ
Сума:
21 134,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
КБВ
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 10:36
Допомога ЗСУ