UA-2026-08-31-001353-a-a1
Договір №6630/п
Послуги з поточного ремонту пожежної сигналізації (заміна сповіщувача СПД - 3.0 на об'єкті: приміщення Стріховецької гімназії за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с.Стріхівці, вул.Шкільна, ...
більше
Організатор:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
1b65eea8bd864202b7f6dc0430d7b0de
Дата останніх змін:
31.08.2026 10:31
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 296,00 грн. з ПДВ
Сума:
1 296,00 грн. з ПДВ
1 080,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
довідка з ЄДР про КБВ
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 10:24
Допомога ЗСУ