UA-2026-08-31-000918-a-a1
Договір №147
№21962 Бланк «Меню-Вимога», №21963 Бланк’’Дорожній лист’’ (код за ЄЗС ДК 021:2015:22820000-4 Бланки)...
Організатор:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 22820000-4 Бланки
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
f53fbed2ab184031887a318f63826d3f
Дата останніх змін:
31.08.2026 10:27
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
5 283,78 грн. з ПДВ
Сума:
5 283,78 грн. з ПДВ
4 403,15 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація КБВ
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 10:21
Допомога ЗСУ