UA-2026-08-28-010006-a-a1
Договір №14
Послуги з організації харчування учнів
категорія: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до ...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
99bd448c8cda4d8f890a8aac7e4077bb
Дата останніх змін:
28.08.2026 16:06
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
306 691,00 грн. без ПДВ
Сума:
306 691,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Басич.pdf
-
Дата модифікації
28.08.2026 16:06
Допомога ЗСУ