UA-2026-08-28-008897-a-a1
Договір №28-08/26.3
Косметичні серветки
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
f5c079deb9da419589eab0d6592bc4ad
Дата останніх змін:
28.08.2026 15:32
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 500,00 грн. без ПДВ
Сума:
1 500,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Витяг з Мін.юстицій Укр.pdf
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:23
Допомога ЗСУ