UA-2026-08-28-007853-a-a1
Договір №2220231
Електрична енергія
Організатор:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
01b03e5ad688496583b96ef679b499e9
Дата останніх змін:
28.08.2026 15:41
Діє
Період дії договору:
з 01.08.2026 до 30.09.2026
Початкова сума:
29 410,56 грн. з ПДВ
Сума:
29 410,56 грн. з ПДВ
24 508,80 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 15:29
Назва документу
Обґрунтування підстави
-
Дата модифікації
28.08.2026 15:29
Назва документу
Постанова 483
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:29
Назва документу
Постанова 1268
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:29
Назва документу
Постанова НКРЕКП 429
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:29
Назва документу
Довідка з ЄДР
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:29
Допомога ЗСУ