UA-2026-08-28-006925-a-a1
Договір №12/08/26
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт по об'єкту: "Реконструкція даху в Шклівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака Новояворівської міської ради по вул. Шевченка. 1 в смт. Шкло Яворівськ...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
e66ec861e5da4656adce0b9acb7e158b
Дата останніх змін:
28.08.2026 15:02
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
98 071,50 грн. без ПДВ
Сума:
98 071,50 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 14:44
Допомога ЗСУ