UA-2026-08-25-007199-a-a1
Договір №№ВСТ-3591
Підписано КЕП/УЕП
ДК 021:2015 код 09130000-9 «Нафта і дистиляти», Дизельне паливо (номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09134200-9 Дизельне паливо)....
У зв’язку з нагальною потребою у паливі поставка товару повинна починати здійснюватись впродовж 1 –го (одного) дня з дати укладення договору. Місце поставки: АЗС у місті Болград Одеської області. У...
більше
Організатор:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
a8eb9ed3d73b434dbc41062e5905a8b5
Дата останніх змін:
31.08.2026 11:03
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
219 307,20 грн. з ПДВ
Сума:
219 307,20 грн. з ПДВ
182 756,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Витяг інформація про бенефіціара
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 10:10
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 10:10
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 11:03
Допомога ЗСУ