UA-2026-08-28-007098-a-a1
Договір №60
матеріали для поточного ремонту електромереж
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
1da621f4bcc841bc99e7a366a3b176c8
Дата останніх змін:
28.08.2026 14:31
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 965,00 грн. без ПДВ
Сума:
1 965,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
довідка КБВ
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 14:23
Допомога ЗСУ