UA-2026-08-25-004726-a-a1
Договір №182
Підписано КЕП/УЕП
Код ДК 021-2015 (CPV): 33600000-6 - Фармацевтична продукція; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 5,0 мл, Рінгера розчин для інфузій по 200 мл, Рінгера розчин для інфузі...
більше
Закупівля проводиться відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі», згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - відбір постачальника шляхом запиту ціни пропозицій постачальників, ...
більше
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
405b00eed8f547d8a7393ca406212ce9
Дата останніх змін:
31.08.2026 14:34
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
129 149,00 грн. з ПДВ
Сума:
129 149,00 грн. з ПДВ
120 700,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про КБВ
-
Дата модифікації
31.08.2026 14:30
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 14:30
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:34
Допомога ЗСУ