UA-2026-08-17-011567-a-a2
Договір №3108/1
Підписано КЕП/УЕП
Масло солодковершкове 73%, ДСТУ 4399
Поставка товару здійснюється спеціалізованим транспортом постачальника 1 (один) раз на тиждень відповідно до заявки замовника...
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
5eda6cf7be304961aabcebe355486cbf
Дата останніх змін:
31.08.2026 13:48
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
84 888,00 грн. з ПДВ
Сума:
84 888,00 грн. з ПДВ
70 740,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір 31081.pdf
-
Дата модифікації
31.08.2026 13:45
Назва документу
Витяг Продмікс.pdf
-
Дата модифікації
31.08.2026 13:45
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 13:48
Допомога ЗСУ