UA-2026-08-28-002246-a-a1
Договір №152/26
Радіатор стальний 22 (500*1400)
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
b636a08a358e4faea4cdff2ca229b45a
Дата останніх змін:
28.08.2026 10:46
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
28 000,80 грн. з ПДВ
Сума:
28 000,80 грн. з ПДВ
23 334,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 10:41
Назва документу
довідка
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 10:41
Допомога ЗСУ