UA-2026-08-28-001490-a-a1
Договір №279
Електроди зварювальні Monolith 3мм 2.5 кг
Організатор:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44310000-6 Вироби з дроту
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
746c1b3f3e954de6829ef432ce1a3b6b
Дата останніх змін:
28.08.2026 10:11
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 100,00 грн. без ПДВ
Сума:
1 100,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація КБВ Грабарчук Павло.pdf
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 10:04
Допомога ЗСУ