UA-2026-08-25-000756-a-a1
Договір №283
Підписано КЕП/УЕП
Засоби для миття прання та чищення
Закупівля для відділення впо.Поставка Товару здійснюється окремими партіями згідно з заявкою Замовника тричі на місяць у робочі дні до 09.00 ранку. Умови поставки можуть змінюватися відповідно до по...
більше
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
0dc20d42bdc843aa80656fed6291cc65
Дата останніх змін:
31.08.2026 10:31
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
32 157,00 грн. без ПДВ
Сума:
32 157,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Виписка з ЄДР Розгонюк Дарія.pdf
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:29
Назва документу
283 продукція для чищення.pdf
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:29
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 10:30
Допомога ЗСУ