UA-2026-08-23-000016-a-a1
Договір №71
Підписано КЕП/УЕП
Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247, Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246, Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659...
До уваги постачальників! Огірки свіжі, помідори свіжі та перець солодкий свіжий повинні відповідати характеристикам, зазначеним у запиті пропозицій постачальників, Специфікації та проєкті договору, бу...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
289eed6952224908b3a806135bc52354
Підписант Учасника
Повна інформація
Дата останніх змін:
28.08.2026 13:33
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
62 800,00 грн. без ПДВ
Сума:
62 800,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Витяг з ЄДР ФОП МІРЕЦЬКА АЛЛА ВІКТОРІВНА
-
Дата модифікації
28.08.2026 13:31
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 13:31
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 13:33
Допомога ЗСУ