UA-2026-08-24-006233-a-a1
Договір №75/26
Підписано КЕП/УЕП
Бензин
Бензин
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
07bdae9aa4f940579662a69b12e38adc
Дата останніх змін:
28.08.2026 11:17
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
40 200,00 грн. з ПДВ
Сума:
40 200,00 грн. з ПДВ
33 500,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір № 75/26 від 28.08.2026
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 11:07
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 11:17
Допомога ЗСУ