UA-2026-08-24-007335-a-a1
Договір №К-37
Підписано КЕП/УЕП
Помідори (томати) свіжі
Плоди свіжі (врожаю 2026 року), цілі, чисті, здорові, не пошкоджені шкідниками, не притиснуті, щільні, непереспівші, бурі типової для ботанічного сорту форми (округлої, плоскої, подовженої та сливовид...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
5ea26ca3c1194ec79133e3fb81c239d0
Дата останніх змін:
31.08.2026 14:53
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
81 868,80 грн. з ПДВ
Сума:
81 868,80 грн. з ПДВ
68 224,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
повідомлення
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:50
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 14:50
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:53
Допомога ЗСУ