UA-2026-08-21-008196-a-a2
Договір №7/1511ч
Підписано КЕП/УЕП
Курятина
Поставка товару до 31.12.2026 року. Поставляється дрібними партіями щодня в робочі дня з 09.00 - 14.00 год згідно заявок Замовника. Ціни на м'ясо не повинні перевищувати згідно з моніторинг цін міжвід...
більше
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
b185dcc4a7b349f487df06dfc595c5db
Дата останніх змін:
28.08.2026 11:35
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
10 000,00 грн. без ПДВ
Сума:
10 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 11:35
Назва документу
інформація КБВ по ФОП Шевчук Ю. О..PDF
-
Дата модифікації
28.08.2026 11:34
Назва документу
договір четвертинка.PDF
-
Дата модифікації
28.08.2026 11:34
Допомога ЗСУ