UA-2026-08-24-007298-a-a1
Договір №1
Підписано КЕП/УЕП
Дрова
Організатор:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03410000-7 Деревина
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
d7d30588415949ff8b05fe1c5caabd0f
Дата останніх змін:
31.08.2026 08:46
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
228 000,00 грн. без ПДВ
Сума:
228 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір 1 дрова_20260831_0001.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 08:45
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 08:46
Допомога ЗСУ