UA-2026-08-21-009461-a-a1
Договір №201
Підписано КЕП/УЕП
Риба морожена Хек с/м, обезголовлений, 300-600г
Поставка товару здійснюється у робочий час до закладу освіти: з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00, протягом 2026 року один раз на тиждень. Замовлення на доставку Товару надається телефоном, факсо...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
e347a11cb79647938bfa0a7b2cc56d2c
Дата останніх змін:
31.08.2026 16:35
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
99 000,00 грн. без ПДВ
Сума:
99 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
IMG_0002.pdf
-
Дата модифікації
31.08.2026 16:33
Назва документу
IMG_0001.pdf
-
Дата модифікації
31.08.2026 16:33
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 16:35
Допомога ЗСУ