UA-2026-08-24-002068-a-a1
Договір №Г-191
Підписано КЕП/УЕП
Паста томатна фасована
Зовнішній вигляд та консистенція пасти томатної – консистенція однорідна, густа, перетерта маса, без непротертих шматочків. Смак та запах – характерний томатній пасті, без сторонніх присмаків та запах...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
6942c2911fcc41e39af2ae5ad720768a
Дата останніх змін:
28.08.2026 13:55
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
14 917,50 грн. без ПДВ
Сума:
14 917,50 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
повідомлення
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 13:53
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 13:53
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 13:55
Допомога ЗСУ