UA-2026-08-24-005270-a-a2
Договір №315
Підписано КЕП/УЕП
Дезинфекційні засоби, код за ДК 021:2015:24450000-3 - Агрохімічна продукція
Країною походження кожного товару, що постачається, не може бути: Російська Федерація, Республіка Білорусь та Ісламська Республіка Іран....
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
560ecf7af11a494c9bb0bac97d51fc9e
Дата останніх змін:
28.08.2026 15:36
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
14 320,00 грн. без ПДВ
Сума:
14 320,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір _315.pdf
-
Дата модифікації
28.08.2026 15:33
Назва документу
Лист пояснення щодо кінцевих бенефіціарних власників для фізичної особи - підприємця.docx
-
Дата модифікації
28.08.2026 15:33
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:36
Допомога ЗСУ