UA-2026-08-24-010791-a-a1
Договір №53
Підписано КЕП/УЕП
Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438, Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту, Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см,...
більше
, , , Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, зелені види плодів, ДСТУ 8133, , , , , , , Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246...
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
4be41553e2ff4b6a9b3cb86412a8a041
Дата останніх змін:
28.08.2026 10:32
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
248 175,00 грн. без ПДВ
Сума:
248 175,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір
-
Дата модифікації
28.08.2026 10:29
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 10:32
Допомога ЗСУ