UA-2026-08-24-004210-a-a1
Договір №3108
Підписано КЕП/УЕП
Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл, Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 150 мл, Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл, Електроліт...
більше
Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран....
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
5d01c00ea3d64ab7b3c2f952e1531ef1
Дата останніх змін:
31.08.2026 10:29
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
176 828,20 грн. з ПДВ
Сума:
176 828,20 грн. з ПДВ
165 260,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 10:29
Назва документу
Договір.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 10:28
Допомога ЗСУ