UA-2026-08-24-002251-a-a1
Договір №103
Підписано КЕП/УЕП
Дезінфекційні засоби
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
3875f667620748248aa33344943b538d
Дата останніх змін:
31.08.2026 09:32
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
48 015,00 грн. з ПДВ
Сума:
48 015,00 грн. з ПДВ
40 500,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 09:29
Назва документу
Інформація про КБВ
-
Дата модифікації
31.08.2026 09:29
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 09:31
Допомога ЗСУ