UA-2026-08-24-006992-a-a1
Договір №127
Підписано КЕП/УЕП
молоко коров’яче « Волошкове поле » ультра пастеризоване 2,5%, 900г
Товари, за даним Договором, постачаються окремими партіями, у відповідності з накладними на основі узгоджених заявок ЗАМОВНИКА.Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований ...
більше
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8856f2249d5d4a6a973815046a318152
Дата останніх змін:
28.08.2026 15:03
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
32 103,00 грн. без ПДВ
Сума:
32 103,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:03
Назва документу
договір 127.pdf
-
Дата модифікації
28.08.2026 15:02
Допомога ЗСУ