UA-2026-08-24-005654-a-a1
Договір №147/26ГР
Підписано КЕП/УЕП
Груші середньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм
Країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Шляхом подання пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є товаром, що п...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
6d6e647e48374fa9beba49107fa8d2f2
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
28.08.2026 12:27
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
2 250,00 грн. без ПДВ
Сума:
2 250,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 12:23
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 12:27
Допомога ЗСУ