UA-2026-08-24-007430-a-a1
Договір №Договір №93
Підписано КЕП/УЕП
Хліб із суміші пшеничного борошна вищого та першого сортів формовий, в упаковці
Строк поставки товару - з моменту підписання договору до 31.12.2026 року. Поставка проводиться Постачальником протягом 3(трьох) календарних днів з моменту отримання письмової або усної заявки Замовник...
більше
Організатор:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
6c75ae4fb769440bb1d233a1a1734b7d
Дата останніх змін:
28.08.2026 15:33
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
41 817,60 грн. з ПДВ
Сума:
41 817,60 грн. з ПДВ
34 848,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Виписка Диканькахліб.pdf
-
Дата модифікації
28.08.2026 15:31
Назва документу
Договір_93.PDF
-
Дата модифікації
28.08.2026 15:31
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:32
Допомога ЗСУ