UA-2026-08-21-011400-a-a1
Договір №505
Підписано КЕП/УЕП
Матеріали для благоустрою населених пунктів: відсів гранітний, фракції 0-5 мм, М1400, 1 клас, кубовидний , ДСТУ Б В.2.7- 210:2010...
Поставка Товару здійснюється партіями, та за рахунок Постачальника, згідно заявки протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту отримання заявки від Замовника (шляхом листування, телеграмою, через телефон...
більше
Організатор:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
57b49e0038b84a11a37dabb95477b9d1
Дата останніх змін:
28.08.2026 07:59
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 650 024,00 грн. з ПДВ
Сума:
1 650 024,00 грн. з ПДВ
1 375 020,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про КБВ
-
Дата модифікації
28.08.2026 07:53
Назва документу
Договір
-
Дата модифікації
28.08.2026 07:53
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 07:59
Допомога ЗСУ