UA-2026-08-21-012877-a-a2
Договір №123
Підписано КЕП/УЕП
Сир твердий 50%, Сир кисломолочний 9%
Товари, за даним Договором, постачаються окремими партіями, у відповідності з накладними на основі узгоджених заявок ЗАМОВНИКА.Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований ...
більше
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15540000-5 Сирні продукти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
d511ac69fff6451f81fae001f1887580
Дата останніх змін:
28.08.2026 14:54
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
65 150,00 грн. без ПДВ
Сума:
65 150,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 14:54
Назва документу
договір 123.pdf
-
Дата модифікації
28.08.2026 14:52
Допомога ЗСУ