UA-2026-08-21-003380-a-a1
Договір №№28/08
Підписано КЕП/УЕП
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
6adb072ee30141df9b5ebd2e333efb4a
Дата останніх змін:
28.08.2026 10:44
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
301 200,00 грн. з ПДВ
Сума:
301 200,00 грн. з ПДВ
251 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
КБВ_НЕКСОРА ТЕХ.pdf
-
Дата модифікації
28.08.2026 10:43
Назва документу
Договір_екофло.pdf
-
Дата модифікації
28.08.2026 10:43
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 10:44
Допомога ЗСУ