UA-2026-08-21-012028-a-a1
Договір №25/30
Підписано КЕП/УЕП
Печиво вагове
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
2e33f99d26aa419f8b6066eba2c64e70
Дата останніх змін:
28.08.2026 13:57
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
3 225,60 грн. з ПДВ
Сума:
3 225,60 грн. з ПДВ
2 688,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 13:55
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 13:56
Допомога ЗСУ