UA-2026-08-21-009364-a-a1
Договір №30/30
Підписано КЕП/УЕП
Борошно пшеничне фасоване (сорт 1), Крупа рисова фасована, Пластівці вівсяні фасовані, Крупа гречана фасована, Крупа пшоняна фасована...
Організатор:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8901467acd0843eda8c87f4994cd74d5
Дата останніх змін:
28.08.2026 13:53
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
15 144,00 грн. з ПДВ
Сума:
15 144,00 грн. з ПДВ
12 620,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 13:51
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 13:53
Допомога ЗСУ