UA-2026-08-21-006650-a-a1
Договір №125
Підписано КЕП/УЕП
Диня свіжа
Залишковий термін зберігання отриманого товару, що є предметом даної закупівлі, має бути не менше 80% від загального терміну придатності. Товар поставляється з 08:00 до 14:00 години, в кількості відпо...
більше
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
bd5162e281f14e81aa57f8d2d1f80822
Дата останніх змін:
28.08.2026 11:27
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 378,00 грн. без ПДВ
Сума:
1 378,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір №125
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 11:18
Назва документу
КБВ
-
Дата модифікації
28.08.2026 11:18
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 11:27
Допомога ЗСУ