UA-2026-08-21-006194-a-a1
Договір №23/30
Підписано КЕП/УЕП
Сир кисломолочний ваговий, Сир твердий ваговий
Сир кисломолочний ваговий, Сир твердий ваговий
Організатор:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15540000-5 Сирні продукти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
af9bfc7adf584de38646c5ae0492a9fc
Дата останніх змін:
28.08.2026 13:45
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
26 640,00 грн. з ПДВ
Сума:
26 640,00 грн. з ПДВ
22 200,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 13:45
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 13:44
Допомога ЗСУ