UA-2026-08-21-011117-a-a1
Договір №41
Підписано КЕП/УЕП
Морква молода свіжа, Цибуля ріпчаста свіжа, Капуста білоголова свіжа, Капуста пекінська, Кабачки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Огірки свіжі, Перець солодкий свіжий, Мандарини свіжі, Апельсини свіжі,...
більше
, , , , , , , , , , , Яблука свіжі, , , , ,
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
9a326f70af4e4a22858e3ac717750e2e
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
28.08.2026 10:34
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
141 995,00 грн. без ПДВ
Сума:
141 995,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
потужність райлян л_1.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
28.08.2026 10:30
Назва документу
довідка про відкриття рахунку фоп райлян л.о.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
28.08.2026 10:30
Назва документу
витяг платника єдиного податку ФОП Райлян Л.О..pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
28.08.2026 10:30
Назва документу
Витяг з ЄДР ФОП Райлян Лілія Олександрівна.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
28.08.2026 10:30
Назва документу
Договір 41 овочі.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 10:30
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 10:34
Допомога ЗСУ