UA-2026-08-21-009883-a-a1
Договір №170
Підписано КЕП/УЕП
Фрукти свіжі (ДК 021:2015 – 03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи)
Поставка товару здійснюється з дати укладання договору до 31 грудня 2026 року. Обсяг та частота завозу харчових продуктів регулюється в залежності від терміну реалізації, форми навчання та кількості д...
більше
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
f369d10cf5b24d1fa9d0df4e0db6d5e8
Дата останніх змін:
28.08.2026 10:31
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
507 380,00 грн. без ПДВ
Сума:
507 380,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 10:29
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 10:30
Допомога ЗСУ