UA-2026-08-20-010360-a-a1
Договір №106-26
Підписано КЕП/УЕП
М'якоть без кістки яловича в вакуумному пакуванні першої категорії першого сорту, охолоджена, ДСТУ 7706...
М'якоть без кістки яловича в вакуумному пакуванні першої категорії першого сорту, охолоджена, ДСТУ 7706...
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
873381452d2144f3b64d4b3fb1825656
Підписант Учасника
Повна інформація
Дата останніх змін:
28.08.2026 17:12
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
45 500,00 грн. без ПДВ
Сума:
45 500,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір _106-26 мякоть яловичина.pdf
-
Дата модифікації
28.08.2026 17:03
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 17:12
Допомога ЗСУ