UA-2026-08-21-007436-a-a1
Договір №97
Підписано КЕП/УЕП
Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5 %
Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран...
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
2eda48d8c82146aa89a7afcaa3e2586b
Дата останніх змін:
31.08.2026 14:55
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
24 000,00 грн. з ПДВ
Сума:
24 000,00 грн. з ПДВ
20 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір.pdf
-
Дата модифікації
31.08.2026 14:53
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:54
Допомога ЗСУ