UA-2026-08-20-006205-a-a2
Договір №167
Підписано КЕП/УЕП
Йогурт питний 1,6%, кефір 2,5%, сметана 15% (ДК 021-2015-15550000-8 - Молочні продукти різні)
Поставка товару здійснюється з дати укладання договору до 31 грудня 2026 року. Обсяг та частота завозу харчових продуктів регулюється в залежності від терміну реалізації, форми навчання та кількості д...
більше
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
774fe79aa7774353ae37b18b059a3837
Дата останніх змін:
28.08.2026 11:16
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
72 044,00 грн. без ПДВ
Сума:
72 044,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 11:15
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 11:16
Допомога ЗСУ