UA-2026-08-18-011847-a-a2
Договір №78
Підписано КЕП/УЕП
Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Підгузки для дітей, Підгузки для дітей...
Доставка товару за рахунок Продавця на адресу Покупця протягом 10 робочих днів згідно заявки. В процесі оголошення Запиту пропозицій зазначено одиницю виміру – ШТУКА...
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
55b473214dae4c74a45eaa0901bdea73
Дата останніх змін:
28.08.2026 15:22
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
129 400,20 грн. без ПДВ
Сума:
129 400,20 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір 78.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 15:20
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:22
Допомога ЗСУ