UA-2026-08-20-006550-a-a1
Договір №132
Підписано КЕП/УЕП
Окіст свинний ,без кістки охолоджений; філе куряче охолоджене ,м’ясо стегна куряче охолоджене (ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо...
Товар, що поставляється за цим Договором, не може бути вироблений, виготовлений або походити з Російської Федерації"....
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
1f3971ab7afb4ef6a461720910971f19
Дата останніх змін:
31.08.2026 13:03
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
295 920,00 грн. з ПДВ
Сума:
295 920,00 грн. з ПДВ
246 600,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про бенефіціарного власника Гурт Плюс.pdf
-
Дата модифікації
31.08.2026 12:58
Назва документу
Договір _132 М_ясо.pdf
-
Дата модифікації
31.08.2026 12:58
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 13:03
Допомога ЗСУ